poniedziałek, 9 marca 2015

- TANIE ROZWIĄZANIE - HONOLULU W7 - BRONZER -

Witajcie moi drodzy :)

Dzisiaj przybywam do Was z moim odkryciem kosmetycznym ostatnich tygodni. Jest to bronzer Honolulu marki W7. Pierwszy element wyraźnie rzucający się w oczy to opakowanie, kartonik z bardzo ładną grafiką, całkiem porządny...ale chwila czy już gdzieś tego nie widziałam ? Tak, opakowanie jest mocno inspirowane kultowym już bronzerem z Benefitu Hoola. Jednak nie jest to typowy duplikat droższej siostry czyli właśnie Hool'i :) I właśnie czemu tanie rozwiązanie, ten bronzer kosztuje zaledwie 13 zł!

Dlaczego warto ? Czytajcie dalej :)


Bronzer Honolulu skradł moje serce przede wszystkim odcieniem który jest idealny zarówno do konturowania jak i opalania twarzy, nie jest ani za ciepły, ani za zimny, idealny moim zdaniem dla naszych słowiańskich karnacji. Nie jest typowym bronzerem pozostawiającym suchy pudrowy mat na skórze, po aplikacji zostawia wykończenie bardziej satynowe co wygląda zdecydowanie świeżo i zdrowo na twarzy.
Jeśli chodzi o rozprowadzanie się na twarzy produktu, jest to bardzo miłe doznanie, nie pozostawia plam, ładnie się rozciera, możemy stopniować jego intensywność.Trwałość jest także bardzo dobra. W zasadzie nie ma minusów :)


I jeszcze niespodzianka, w opakowaniu jest dołączony pędzelek, i powiem Wam że jestem w szoku!
Pędzelek niby niepozorny ale jest bardzo fajny i dobrze sprawdza się przy konturowaniu!!! Szok, szok, szok! Zazwyczaj w takich produktach pędzle jakie są dodawane to lipa totalna a tu radziłabym zastanowić się na automatycznym odrzuceniem dodatku :)

Podsumowując bronzer na TAK, bardzo tani, 6 gram produktu, dostępny na Minti Shop

TANIE ROZWIĄZANIE :) POLECAM :)4 komentarze: